• TR
 • en
 • ROTA KOLEJİ-SALİHLİ BELD. S. 1.LİG BAYAN VOLEYBOL MAÇI

   Salonda Rota Koleji fırtınası


  Voleybol 1. ligdeki son 3 maçını kazanan Rota Koleji parkeye damgasını vurdu


  Eğitime verdiği önemi spora da yansıtan birçok branşta Türk sporuna hizmet etmeyi ilke edinen Rota Koleji, hem voleybolda hem de basketbolda iyi sonuçlarla sevenlerinin yüzünü güldürüyor. Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu'nda Bursaspor (3-2), Vakıfbank (3-0) ve son olarak Salihli Belediyespor'u (3-1) yenen Rota Koleji, 15 puanla 6. sırada yükseldi. 

  Bu sezon yeni kurulan ve Türkiye Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'ne katılan Rota Koleji, voleybol gibi üst üste 3 maç kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Bölgesel Lig 5. Grup'ta Wings Sport (66-64), Uşak Gelişim (90-68) ve son olarak 27 Kasım Pazar günü 9 Eylül Basketbol İhtisas'ı (81-53) mağlup eden Rota Koleji Basketbol Takımı zirveye biraz daha yaklaştı. 

  Salihli Belediyespor maçı sonrası galibiyeti oyuncu, teknik heyet ve Şube Müdürü İsmail Yavuz ile birlikte kutlayan Rota Koleji Voleybol Takımı, 3 Aralık Cumartesi günü İstanbul'daki Maltepe Yalı maçı hazırlıklarına bugün başladı. Voleybol Takım Antrenörü İlker Alkan, "Üst üste aldığımız 2 mağlubiyet sonrası yaptığımız teknik analizleri oyuncularımızla paylaştık. Herkes üstüne düşen görevi yerine getirdi. Mutluyuz ama abartılacak bir şey yapmadık, işimizi iyi yapmaya çalışıyoruz. Çok ve iyi çalışarak her gün biraz daha üzerine koyarak ilerlemek istiyoruz" dedi. 

  26 Kasım 2016

  Bu İçeriği Paylaş