• TR
 • en
 • ROTA'NIN ROTASI ARTIK 1. LİG....

  Acıbadem  2. Lig  Bayan Voleybol kategorisinde mücadele eden Rota Koleji 7. sıraya düşünce bile umudunu yitirmedi.Bugün Saat:14.00'de Gaziemir Spor Salonunda Balıkesir Belediyesi ile yaptığı mücadeleyi savaşarak 3-0 kazandı. Aynı saatte Arkas Spor deplasmanda Salihli Belediyesi ile mücadele ederek 3-1 mağlup olarak PlayOff kulvarından çekilmek zorunda kaldı.

  Rota Koleji Spor Kulübü, PlayOff yarışında umutlarının çok azaldığı Karşıyaka maçından sonra bile azmini, güvenini ve inancını koruyarak var güçleri ile savaştı. Alınlarının teri ile hakettiği yere ulaştı. Bugünkü kader maçında Rota Koleji Eğitim Kurumlarının tüm yönetici, idareci ve öğretmenleri ile Sayın Gaziemir Kaymakamız ve Gaziemir Milli Eğitim Müdürümüz de hazır bulundu. Ayrıca bine yakın öğrenci de takımını çoşkun tezahüratlarla desteklediler...

  Rota Koleji Spor Kulübü Başkanı İsmail Yavuz; son üç maç ta şansımız yaver gitti. Rakip takımların da puan kaybetmesiyle kendimizi 4. sıra da bulduk. Bu inanç ve azimle 1.Lig'e de çıkacağımıza inanıyorum. Tüm İdari-Teknik ekibimizi ve başarılı sporcularımı tebrik ederim'' dedi... Rota Koleji Spor Kulübü Voleybol Şubesi Müdürü Sibel Yavuz, sevinçten gözyaşlarına boğularak ''tüm ekip olarak çok emek verdik ve inandık... Hakettiğimizi düşünüyorum...Tüm sporcularımı sevgiyle kucaklıyor tebrik ediyorum'' dedi.

   

  20 Mart 2014

  Bu İçeriği Paylaş