• TR
 • en
 • Voleybol Yeni Sezon Kura Çekimi Yapıldı

  2018-2019 Voleybol Sezonu bayanlar ve erkekler 1’inci liglerinin fikstürleri bugün (08 Ağustos 2018, Çarşamba), Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu’nda gerçekleşen kura çekimi sonucunda belli oldu.
  Kura çekimine; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış ve kulüp temsilcileri katıldı.
  Açılış konuşmasını yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, “2018-2019 Voleybol Sezonu kura çekimine hoş geldiniz. Yeni sezonun tüm kulüplerimize ve sporcularımıza hayırlı olmasını diliyor, tüm kulüplerimize başarılar diliyorum” dedi.
  TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu’nun ardından söz alan TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış yeni sezon statüsü ile ilgili bilgiler verdi ve tüm takımlara başarılar diledi.
  TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise; yeni sezonun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını dileyerek başarılar diledi.
  Bayanlar 1. Lig A ve B Grubu’nda 1. Devre Karşılaşmaları 07 Ekim – 23 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 05 Ocak – 23 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final mücadeleleri ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak.

  8 Ağustos 2018

  Bu İçeriği Paylaş